User Provisioning and Sync (8.x-1.30) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Description
ms: Huraian

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Date
ms: Tarikh

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: Continue
ms: Teruskan

en: Email
ms: E-mel

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Operation
ms: Operasi

en: Delete user
ms: Padam pengguna
