User Provisioning and Sync (8.x-1.30) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Description
sv: Beskrivning

en: Overview
sv: Översikt

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Phone
sv: Telefon

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Operation
sv: Funktion

en: Query
sv: Databasfråga

en: Mapping
sv: Mappning

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Delete user
sv: Radera användare

en: Create user
sv: Skapa användare

en: Delete this row
sv: Ta bort denna rad
