User Provisioning and Sync (8.x-1.32) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
