User Provisioning and Sync (8.x-1.32) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Confirm
he: אישור

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Configuration
he: הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: Query
he: שאילתה

en: Mapping
he: מיפוי

en: Delete user
he: מחק משתמש

en: Delete this row
he: מחק שורה זו
