User Provisioning and Sync (8.x-1.32) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Description
hr: Opis

en: Overview
hr: Pregled

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Configuration
hr: Postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Mapping
hr: Mapiranje
