User Provisioning and Sync (8.x-1.32) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Operation
kk: Операция

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
