User Provisioning and Sync (8.x-1.32) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Description
ps: سپړنه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Query
ps: پوښتنه
