User Provisioning and Sync (8.x-1.32) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Confirm
sr: Потврди

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Mapping
sr: Мапирање
