User Prune (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 2 Days
cs: 2 dny

en: 3 Days
cs: 3 dny

en: 4 Days
cs: 4 dny

en: 5 Days
cs: 5 dní

en: 6 Days
cs: 6 dní

en: 1 Month
cs: 1 měsíc

en: 1 Year
cs: 1 rok

en: User status
cs: Status uživatele

en: All users
cs: Všichni uživatelé

en: 7 Days
cs: 7 dní

en: 8 Days
cs: 8 dní

en: 9 Days
cs: 9 dní

en: 10 Days
cs: 10 dní

en: 11 Days
cs: 11 dní

en: 12 Days
cs: 12 dní

en: 13 Days
cs: 13 dní

en: 14 Days
cs: 14 dní

en: 15 Days
cs: 15 dní

en: 16 Days
cs: 16 dní

en: 17 Days
cs: 17 dní

en: 18 Days
cs: 18 dní

en: 19 Days
cs: 19 dní

en: 20 Days
cs: 20 dní

en: 21 Days
cs: 21 dní

en: 22 Days
cs: 22 dní

en: 23 Days
cs: 23 dní

en: 24 Days
cs: 24 dní

en: 25 Days
cs: 25 dní

en: 26 Days
cs: 26 dní

en: 27 Days
cs: 27 dní

en: 28 Days
cs: 28 dní

en: 29 Days
cs: 29 dní

en: 30 Days
cs: 30 dní
