User Prune (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 2 Days
oc: 2 Jorns

en: 3 Days
oc: 3 Jorns

en: 4 Days
oc: 4 Jorns

en: 5 Days
oc: 5 Jorns

en: 6 Days
oc: 6 Jorns

en: 1 Month
oc: 1 Mes

en: 2 Months
oc: 2 Meses

en: 3 Months
oc: 3 Meses

en: 4 Months
oc: 4 Meses

en: 5 Months
oc: 5 Meses

en: 6 Months
oc: 6 Meses

en: 7 Months
oc: 7 Meses

en: 8 Months
oc: 8 Meses

en: 9 Months
oc: 9 Meses

en: 10 Months
oc: 10 Meses

en: 11 Months
oc: 11 Meses

en: 1 Year
oc: 1 An
