User Prune (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: User
te: వాడుకరి

en: 1 Day
te: 1 రోజు

en: 2 Days
te: 2 రోజులు

en: 3 Days
te: 3 రోజులు

en: 4 Days
te: 4 రోజులు

en: 5 Days
te: 5 రోజులు

en: 6 Days
te: 6 రోజులు

en: 2 Months
te: 2 నెలలు

en: 3 Months
te: 3 నెలలు

en: 4 Months
te: 4 నెలలు

en: 5 Months
te: 5 నెలలు

en: 6 Months
te: 6 నెలలు

en: 7 Months
te: 7 నెలలు

en: 8 Months
te: 8 నెలలు

en: 9 Months
te: 9 నెలలు

en: 10 Months
te: 10 నెలలు

en: 11 Months
te: 11 నెలలు

en: All users
te: అందరు వాడుకరులు

en: 7 Days
te: 7 రోజులు

en: 8 Days
te: 8 రోజులు

en: 9 Days
te: 9 రోజులు

en: 10 Days
te: 10 రోజులు

en: 11 Days
te: 11 రోజులు
