User Redirect (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: Weight
sv: Vikt

en: Role
sv: Roll

en: Logout
sv: Logga ut

en: users
sv: användare

en: About
sv: Om
