User Redirect (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Weight
ta: எடை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: About
ta: பற்றி
