User Redirect (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Weight
cs: Váha

en: Logout
cs: Odhlásit

en: About
cs: Popis

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování
