User Redirect (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Login
de: Anmelden

en: Weight
de: Gewichtung

en: Role
de: Rolle

en: Logout
de: Abmelden

en: users
de: Benutzer

en: About
de: Über

en: Redirect URL
de: Umleitungs-URL

en: No items.
de: Keine Einträge.
