User Redirect (1.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Weight
fi: Paino

en: Role
fi: Rooli

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: About
fi: Tietoja

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite
