User Redirect (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Role
nl: Rol

en: Logout
nl: Uitloggen

en: users
nl: gebruikers

en: About
nl: Over

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL
