User Redirect (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Weight
oc: Pes

en: Role
oc: Ròtle

en: Logout
oc: Sortir

en: users
oc: utilizaires

en: About
oc: A prepaus
