User Redirect (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: Weight
uk: Вага

en: Role
uk: Роль

en: Logout
uk: Вихід

en: users
uk: користувачі

en: About
uk: Про модуль

en: Redirect URL
uk: URL переадресація
