User Reference with Invite (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Subject
et: Teema

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Filter
et: Filtreeri

en: Pending
et: Ootel

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Entity
et: Olem

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: - All -
et: - Kõik -

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Entity label
et: Olemi märgis
