User Reference with Invite (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Name
id: Nama

en: Field
id: Bidang

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Roles
id: Peran

en: Role ID
id: ID peran

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Pending
id: Tertunda

en: Available tokens
id: Token yang tersedia

en: Entity
id: Entitas

en: Canceled
id: Dibatalkan

en: - All -
id: - Semua -

en: The name of the site.
id: Nama situs.

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Entity label
id: Label entitas
