User Reference with Invite (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: The name of the site.
km: ឈ្មោះ​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។
