User Reference with Invite (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Accepted
lt: Priimti

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: - All -
lt: - Visos -

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas
