User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Never
ca: Mai

en: Roles
ca: Rols

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Filter
ca: Filtra

en: Sent
ca: Enviat

en: Expires
ca: Expira

en: Registration URL
ca: URL de registre

en: Pending
ca: Pendent

en: Expired
ca: Caducat

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Entity
ca: Entitat

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Role Assignment
ca: Assignació de rols

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: - All -
ca: - Tot -

en: The name of the site.
ca: El nom del lloc.

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat
