User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Subject
fa: موضوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Never
fa: هیچوقت

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Filter
fa: فیلتر

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Pending
fa: معلق

en: Token
fa: توکن

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Available tokens
fa: توکن‌های موجود

en: Entity
fa: عنصر

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Canceled
fa: لغو شد

en: Email addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی

en: Email Settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: - All -
fa: - همه -

en: The name of the site.
fa: نام سایت.

en: Expiry date
fa: تاریخ انقضا

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
