User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Subject
sr: Предмет

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај
