User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Subject
te: విషయం

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: The name of the site.
te: సైటు యొక్క పేరు.
