User Reference with Invite (1.0.2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Never
ast: Nunca

en: Filter
ast: Filtru

en: Blocked
ast: Torgáu
