User Reference with Invite (1.0.2) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Pending
bg: В изчакване

en: Accepted
bg: Приети

en: Expired
bg: Изтекли

en: Blocked
bg: Блокиран

en: The name of the site.
bg: Името на сайта.
