User Reference with Invite (1.0.2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
