User Reference with Invite (1.0.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Actions
is: Gerðir

en: Remove
is: Tak burtur

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Field
is: Rein

en: Unknown
is: Ókent

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Never
is: Ongantíð

en: Roles
is: Leiklutir

en: Filter
is: Filtur

en: Blocked
is: Sperrað
