User Reference with Invite (1.0.2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
