User Reference with Invite (1.1.0) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Never
be: Ніколі

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Pending
be: Чакае

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Entity
be: Сутнасць

en: Blocked
be: Заблакавана

en: The name of the site.
be: Назва сайта.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
