User Reference with Invite (1.1.0) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Never
cs: Nikdy

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Sent
cs: Odesláno

en: Expires
cs: Expiruje

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: - All -
cs: - Vše -

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Apply Filters
cs: Použít Filtry
