User Reference with Invite (1.1.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Never
eo: Neniam

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Blocked
eo: Blokita

en: - All -
eo: - Ĉio -
