User Reference with Invite (1.1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Canceled
ga: Ar cheal
