User Reference with Invite (1.1.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Never
gu: કદી નહી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા
