User Reference with Invite (1.1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Never
hr: Nikada

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Expires
hr: Ističe

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Blocked
hr: Blokiran

en: The name of the site.
hr: Naziv lokacije.
