User Reference with Invite (1.1.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre

en: - All -
ht: - Tout -
