User Reference with Invite (1.1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Blocked
jv: Ditolak

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The name of the site.
jv: Jeneng situs.

en: Entity ID
jv: ID Entiti
