User Reference with Invite (1.1.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
