User Reference with Invite (1.1.0) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Never
tr: Asla

en: Roles
tr: Roller

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Token
tr: Simge

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Entity
tr: Nesne

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: Email Settings
tr: E-posta Ayarları

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Login URL
tr: Giriş URL

en: The name of the site.
tr: Sitenin adı.

en: Expiry date
tr: Bitiş tarihi

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Entity label
tr: Varlık etiketi
