User Reference with Invite (1.1.1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Pending
af: Hangende

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: - All -
af: - Alle -

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.
