User Reference with Invite (1.1.1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Never
da: Aldrig

en: Roles
da: Roller

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Sent
da: Sendt

en: Expires
da: Udløber

en: Pending
da: Afventer

en: Token
da: Symbol

en: Accepted
da: Accepteret

en: Expired
da: Udløbet

en: Available tokens
da: Tilgængelige symboler

en: Blocked
da: Blokeret

en: Canceled
da: Annulleret

en: Email addresses
da: E-mail-adresser

en: Resend
da: Gensend

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Default roles
da: Standardroller

en: - All -
da: - Alle -

en: The name of the site.
da: Navnet på hjemmesiden.

en: Send Reminder
da: Send påmindelse

en: Expiry date
da: Udløbsdato
