User Reference with Invite (1.1.1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
