User Reference with Invite (1.1.1) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Subject
ms: Subjek

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Remove
ms: Buang

en: Reset
ms: Set semula

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Roles
ms: Peranan

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Filter
ms: Tapis

en: Pending
ms: Menunggu

en: Expired
ms: Tamat tempoh

en: Blocked
ms: Disekat

en: - All -
ms: - Semua -

en: The name of the site.
ms: Nama laman web.
