User Reference with Invite (1.1.1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Never
oc: Pas jamai

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Pending
oc: En espèra

en: Token
oc: Geton (token)

en: Entity
oc: Entitat

en: Blocked
oc: Blocat

en: Canceled
oc: Anullat

en: - All -
oc: - Tot -

en: The name of the site.
oc: Lo nom del site.

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
