User Reference with Invite (1.1.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр
