User Reference with Invite (1.1.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Name
ps: نوم

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: - All -
ps: - ټول -
