User Reference with Invite (1.1.1) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Never
ro: Niciodată

en: Roles
ro: Roluri

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Filter
ro: Filtru

en: Sent
ro: Trimis

en: Expires
ro: Expiră la

en: Pending
ro: În așteptare

en: Token
ro: Simbol

en: Accepted
ro: Admis

en: Expired
ro: Expirat

en: Entity
ro: Entitate

en: Blocked
ro: Blocat

en: Canceled
ro: Anulate

en: - All -
ro: - Toate -

en: The name of the site.
ro: Numele sitului.

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Entity label
ro: Eticheta entității
